4Protipožární dveře

Nabízíme vnitřní a venkovní, jednokřídlové i dvoukřídlové protipožární dveře jak dřevěné tak i ocelové. Kování, madla, bezpečnostní, kouřotěsnost i zvuková izolace dle zadání.

Provedení a vzhled požárních dveří jsou dány konkrétním požadavkem zákazníka. Dodáváme nejen protipožární dveře, ale součástí dodávky mohou být též doplňkové komponenty jako jsou dveřní kukátka, samozavírače, dveřní stavěče, padací lišty pro kouřotěsné dveře atd.

Dřevěné požární dveře mohou být v úpravách obvyklých jako u běžných interiérových dveří, tj. s imitací dřeva nebo lakované v odstínech dle RAL. Ocelové požární dveře (standartně z pozinkovaného plechu) ve vrchním nátěru v odstínech dle RAL.

Součástí sestavy požárního uzávěru jsou též zárubně, a proto nabízíme k požárním dveřím též speciální zárubně (kovové, dřevěné) pro požární uzávěry. Jejich typ, rozměry a povrchová úprava vychází z požadavku zákazníka nebo dle zadání v projektu. V případě potřeby poradí zaměstnanci firmy StaDa CZ s.r.o. s výběrem nejvhodnějšího typu zárubně.

StaDa CZ s.r.o. provádí na historicky cenných dveří úpravu tak, aby zajistila protipožární odolnost, bez porušení struktury dveřního křídla.